-
Części zamienne PLC
-
Części Bently Nevada
-
Moduł ABB
-
ICS Triplex PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Części zamienne Honeywell
-
Moduł Woodward
-
Emerson Epro
-
Moduły Allena Bradleya
-
Emerson Delta V DCS
-
Części Schneider Electric
-
Części Foxboro
-
Westinghouse Ovation
-
Moduł Yokogawa
-
Moduł Bachmann
-
Hima PLC
-
Moduł Siemens
-
Moduł BR
-
Części zamienne DCS
-
MEGT VBM
-
Venable Instruments
-
RahmatNasz najlepszy dostawca i przyjaciel Brown Luo, dzięki za troskliwą obsługę! Mamy zaszczyt współpracować z tak dobrą firmą! -
Linda VelichovaWspółpracujemy z Sumset International Trading Co., Limited Company od wielu lat. Są naszymi dobrymi partnerami i zawsze oferują najlepszą cenę i dobrą usługę! -
Mohammed KhanSumset International Trading Co., Limited Company jest naszym wiarygodnym partnerem.
IS200EPCTG1A Karta GE Mark VI-EX2100 Płytka zaciskowa PT/CT
| Miejsce pochodzenia | USA |
|---|---|
| Nazwa handlowa | GE |
| Orzecznictwo | Certificate of Origin |
| Numer modelu | IS200EPCTG1A |
| Dokument | Mark VIe and Mark VIeS.pdf |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | $4000 |
| Szczegóły pakowania | Oryginalne pudełkowe opakowanie |
| Czas dostawy | 5-7 dni |
| Zasady płatności | T/T |
| Możliwość Supply | 1-99 szt. / 3-5 dni |
| Marka | GE | Numer modułu | IS200EPCTG1A |
|---|---|---|---|
| Katalog | Mark VI | Cena sprzedaży | 4000 $ |
| Stan | w magazynie | Pochodzenie | USA |
| Czas realizacji | 3-5 dni roboczych | Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 1 KG |
GE IS200EPCTG1A to listwa zaciskowa transformatora potencjału i prądu wzbudnicy specjalnie zaprojektowana przez General Electric (GE) dla systemów kontroli wzbudzenia EX2100 i Mark VI. Jest szeroko stosowany w układach kontroli wzbudzenia turbin gazowych, turbin parowych i różnego rodzaju dużych urządzeń wirujących.
Płyta ta jest krytycznym elementem systemu wzbudzenia statycznego EX2100. Zwykle służy jako karta interfejsu mostkowego łącząca główną płytę sterującą z niestandardową płytą interfejsu. Dzięki precyzyjnemu kondycjonowaniu sygnału, solidnej izolacji galwanicznej, obsłudze redundantnej konfiguracji i niezawodności na poziomie przemysłowym, jako jego podstawowe atuty, pełni on funkcję kluczowego interfejsu do pozyskiwania i izolowania sygnałów napięcia i prądu generatora, a także centralnego mostka łączącego transformatory polowe z systemem sterowania.
| Nazwa marki | General Electric |
| Model | IS200EPCTG1A |
| Katalog | Marek VI |
| Waga brutto/waga przesyłki | 2,2 funta / 35,2 uncji / 1 kg |
| Rozmiar opakowania | 16 cm x 16 cm x 12 cm |
| Kraj pochodzenia | USA |
| Kod HS | 8537101190 |
| Czas realizacji | W magazynie |
| Port wysyłkowy | Xiamen |
| Zapłata | T/T |
| Cena sprzedaży | 4000 dolarów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Czas realizacji | 3-5 dni roboczych |
| Partnerzy kurierscy | DHL, UPS, TNT, FedEx i EMS |
- Napięcie wejściowe PT: 115 V RMS, 50/60 Hz
- Prąd wejściowy przekładnika prądowego: 1 A lub 5 A
- Pobór mocy wejściowej < 1 VA
- Metoda izolacji sygnału: transformator izolujący
- Napięcie wytrzymywane izolacji: 2,5 kV RMS (wejście-wyjście)
- Napięcie zasilania: 24 V DC (zakres 18–36 V) / 28 V DC
- Temperatura pracy: -40°C do +85°C
- Temperatura przechowywania: -40°C do +75°C
- Tolerancja wilgotności: 5% do 95% RH (bez kondensacji)
- Obsługuje konfiguracje potrójnie nadmiarowe, z trzema płytami pracującymi równolegle, aby całkowicie wyeliminować pojedyncze punkty awarii i zapewnić wyjątkowo wysoką dostępność systemu.
- Wysoka dokładność pomiarów napięcia i prądu w połączeniu z architekturą próbkowania i szybkim próbkowaniem synchronicznym 50 MHz zapewnia najbardziej wiarygodne dane zwrotne do sterowania wzbudzeniem w pętli zamkniętej.
- Całkowita izolacja pomiędzy obszarami wysokiego napięcia a systemami sterowania niskiego napięcia skutecznie tłumi zakłócenia w trybie wspólnym i różnice potencjałów uziemienia.
- Modułowa konstrukcja z możliwością wymiany podczas pracy znacznie skraca czas przestojów konserwacyjnych.
- Zdolne do długotrwałej, stabilnej pracy w różnych ekstremalnych środowiskach, w tym na pustyniach, w warunkach morskich i temperaturach poniżej zera.
- Kompatybilny zarówno z systemami EX2100, jak i EX2100e oraz obsługuje aktualizacje z Mark VI do Mark VIe, skutecznie wydłużając zwrot z inwestycji w sprzęt.
Osoba kontaktowa:Nelly Yang
E-mail: sales12@htechplc.com
Telefon/Skype/Whatsapp:+86 18060985064

