-
Części zamienne PLC
-
Części Bently Nevada
-
Moduł ABB
-
ICS Triplex PLC
-
General Electric PLC
-
Triconex DCS
-
Części zamienne Honeywell
-
Moduł Woodward
-
Emerson Epro
-
Moduły Allena Bradleya
-
Emerson Delta V DCS
-
Części Schneider Electric
-
Części Foxboro
-
Westinghouse Ovation
-
Moduł Yokogawa
-
Moduł Bachmann
-
Hima PLC
-
Moduł Siemens
-
Moduł BR
-
Części zamienne DCS
-
MEGT VBM
-
Venable Instruments
-
RahmatNasz najlepszy dostawca i przyjaciel Brown Luo, dzięki za troskliwą obsługę! Mamy zaszczyt współpracować z tak dobrą firmą! -
Linda VelichovaWspółpracujemy z Sumset International Trading Co., Limited Company od wielu lat. Są naszymi dobrymi partnerami i zawsze oferują najlepszą cenę i dobrą usługę! -
Mohammed KhanSumset International Trading Co., Limited Company jest naszym wiarygodnym partnerem.
IS220PPRAH1A Moduł komunikacji we/wy ogólnego znaku elektrycznego i zabezpieczenia turbiny
| Marka | General Electric | Numer modułu | IS220PPRAH1A |
|---|---|---|---|
| Katalog | Marka VIe | Cena sprzedaży | 5000 dolarów |
| Stan | w magazynie | Pochodzenie | USA |
| Czas realizacji | 3-5 dni roboczych | Gwarancja | 1 rok |
| waga | 1 KG | ||
| Podkreślić | Moduł I/O General Electric Mark,Moduł PLC do ochrony turbiny,Moduł komunikacji GE Mark |
||
GE IS220PPRAH1A to wielofunkcyjny moduł I/O opracowany przez General Electric (GE) do rozproszonego systemu sterowania Mark VIe Speedtronic,obsługujący podwójne podstawowe funkcje zarówno jako brama komunikacyjna Profibus DP, jak i moduł ochrony awaryjnej turbiny.
- Rodzaj produktu: Profibus DP Master Gateway / Emergency Turbine Protection I/O Module
- Rodzaj deski: awaryjny moduł zabezpieczenia turbiny wprowadzania/wyjścia
- Napięcie wejściowe: 0-5 V
- Wspierane protokoły: MODBUS TCP/IP
- Temperatura pracy: -20°C do +70°C
Jako główny moduł bramki Profibus DP, IS220PPRAH1A integruje główną funkcjonalność Profibus DP V1 z silnikiem komunikacji dużych prędkości,służy jako podstawowy komponent komunikacyjny łączący sterownik GE Mark VIe z urządzeniami polowymi Profibus DP slave (napędy, czujniki, siłowniki).
Jako moduł wprowadzania/wyjścia w zakresie awaryjnej ochrony turbin IS220PPRAH1A służy jako kluczowy element bezpieczeństwa w serii Mark VIeS,zapewnienie całkowicie niezależnego systemu zabezpieczenia przed prędkością nadwyżką dla turbin gazowych i parowych. Wykorzystuje on konstrukcję TMR (Triple-Modulus Redundancy) w celu zapewnienia niezawodnego uruchamiania zabezpieczenia wyłączenia w warunkach awaryjnych.
Zakład produkcyjny w Turcji wymagał, aby system napędowy turbiny zawierał niezależne urządzenia zabezpieczające w razie awarii.Instalacja zintegrowała moduł GE IS220PPRAH1A ze swoim istniejącym systemem sterowania, aby służyć jako zapasowa ochrona turbiny w nagłych wypadkach.
Architektura modułu z trzema redundancjami i szybki czas reakcji poniżej 8 ms pozwalają mu spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa.rozwiązanie pomyślnie przeszło testy akceptacji przez lokalne organy regulacyjne ds. bezpieczeństwa, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo eksploatacji turbin.
| Nazwa marki | General Electric |
| Model | IS220PPRAH1A |
| Katalog | Mark VIe |
| Waga brutto/waga wysyłki | 2.2 lbs / 35.2 oz / 1 kg |
| Wielkość opakowania | 16 cm x 16 cm x 12 cm |
| Kraj pochodzenia | USA |
| Kod HS | 8537101190 |
| Czas realizacji | W magazynie |
| Port żeglugowy | Xiamen |
| Wypłata | T/T |
| Cena sprzedaży | 5000 dolarów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Czas przeprowadzenia | 3-5 dni roboczych |
| Partnerzy kurierscy | DHL, UPS, TNT, FedEx i EMS |
- ABB: AC800M/DSQC/Bailey INFI 90
- Bently Nevada: system 3500/3300
- GE: serii IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670/IS200/DS200
- Honeywell: TDC 2000/TDC3000/TPS/Systemy bezpieczeństwa
- Schneider: Quantum 140 serii
- Siemens: seria MOORE/6ES5/6GK/6DD/6AR
- Woodward: serii 505/505E/9905/2301D-ST
- Yokogawa: system CS3000
- Allen-Bradley: serii 1747/1746/1761/1763/1762/1766/1764/1769/1768/1756/1789/1794/1771/1785
| DS200ACNAG1A | IS200AEADH1ACA |
| DS200ADGIH1A | IS200AEBMG1AFB |
| DS200ADG1H1AAA | IS200AEGIH1BBR2 |
| DS200ADGIH1AAA | IS200AEPAH1AFD |
| DS200BDAAG1A | IS200ATBAG1BAA1 |
| DS200CPCAG1A | IS200BAIAH1BEE |
| DS200CTBAG1A | IS200BICIH1ACA |
| DS200CTBAG1ACC | IS200BICIH1ADB |
| DS200CTBAG1ADD | IS200BICLH1AFD |
| DS200DACAG1ACD | IS200BICLH1AFF |
Osoba kontaktowa:Nelly Yang
E-mail: sales12@htechplc.com
Telefon / Skype / WhatsApp:+86 18060985064
Wysyłka:Dostępne do natychmiastowej wysyłki za pośrednictwem DHL, UPS, TNT, FedEx i EMS z portu Xiamen.
Wyślij nam e-mail, aby uzyskać konkurencyjną cenę i profesjonalne usługi!

